Drogi   Rodzicu,  aby pomóc Ci w podjęciu decyzji o zapisaniu Twojej pociechy do naszego żłobka, chcemy opowiedzieć Ci, dlaczego warto u nas!

Nie za górami, nie za lasami, ale całkiem niedaleko,  w uroczym Choszcznie  z myślą o potrzebach najmłodszych dzieci powstało wyjątkowe miejsce: Żłobek   Ancymonek. 

Na tle innych miejsc dedykowanych najmłodszym, Ancymonek wyróżnia się tym, iż jesteśmy gotowi przyjąć dzieci już od 6 miesiąca życia, a dzieci które ukończyły żłobek mogą dalej kontynuować naukę w naszym przedszkolu, aż do podjęcia gotowości szkolnej. Dzięki temu  chcemy zapewniać poczucie bezpieczeństwa, przynależności do grupy i możliwość budowania długotrwałych relacji. Wierzymy, że takie warunki pozwalają małym ludziom na optymalny rozwój emocjonalny. Naszym celem było stworzenie otoczenia, które pozwoli najmłodszym doświadczać radości, uczyć się odpowiedzialności, poznawać świat w najbardziej naturalny sposób – poprzez zabawę i doświadczanie. Jednym z największych atutów Ancymonka jest:

  • Bogata oferta edukacyjna – stosowanie różnorodnych form i metod pracy dostosowanych do potrzeb i etapów rozwojowych dzieci, rozwijanie sprawności manualnej i ekspresji twórczej poprzez ciekawe techniki pracy.
  • Doświadczona kadra, która na bieżąco pogłębia swoją wiedzę, wszystko po to by być jeszcze lepszym.
  • Zdrowa, własna kuchnia, w której każdego  dnia Panie kucharki dbają o to co jedzą małe Ancymonki
  • monitoring wizyjny sal dzieci i placu zabaw, który otoczony jest zielenią oraz wyposażony w atestowane urządzenia
  • Higiena: rekuperacja sal, która wymienia w ciągu godziny całe powietrze z pomieszczenia, nawet bez otwierania okien w ciągu zimowych dni
  • Lampy UV na salach, które stosuje np. na salach operacyjnych – które pozwalają nam na ograniczenie rozprzestrzeniania się chorób.
  • Szeroka gama różnych zajęć i ciekawych aktywności

Podsumowując : Mamo! Tato! nie wiemy czy tak,  jest w każdym żłobku,  ale u nas dziecko jest tulone, siedzi kiedy ma taką potrzebę u Pani  na kolanach, ma ocierane łezki jeśli akurat jest mu smutno, jest noszone na rękach i zabawiane. Biega po placu zabaw, huśta się na huśtawce, zjeżdża ze zjeżdżalni, lepi babki w piaskownicy, obchodzi urodziny swoich kolegów i koleżanek, śpiewa sto lat na całe gardło, uczy się wierszyków.

DOBRZE SIĘ BAWI.

Nasz Żłobek to taka cudowna instytucja, gdzie możecie być pewni, że dziecko będzie pod fachową i ciepłą opieką, a Wy  będziecie mogli z czystym sumieniem zając się pracą.

Kto jeszcze u nas nie był , niech przyjdzie wraz ze swoją pociechą, a na pewno zostanie na dłużej.